Obľúbené čiernej farbe jednu veľkosť Hot-melt Adheisve pásky

Obľúbené čiernej farbe jednu veľkosť Hot-melt Adheisve pásky

Shenzhen Chengxing balenie & materiálu Co, Ltd je jedným z najlepších výrobcov farba pásky, Vitajte na import lacné farebné pásky z našej výroby. Stručný prehľad materiál: BOPP použitie: Carton tesniace lepivou stranou: jednostranné lepidlo: akrylové lepidlo typu: tlak citlivé funkcie: vodotesné...

Chat teraz

Podrobnosti o produkte




Otázka: môže byť pásky vzorky zadarmo?

 

A: pásky môžete odoslať vzorky, ale budete musieť zaplatiť poplatok za vzorku a kuriérske poplatok. Môžete tiež požiadať o vzorku zadarmo a platiť poplatok kuriér.


 


Označenie obalu výstražnej pásky sú všeobecne valcové, a čo je páskou výrobcu projektovania a výroby? Tu sa dostávame k zistiť:


Prvé výrobky sú usporiadané do jedného produktu do dopravníkové linky a potom vstúpiť do formy prostredníctvom vypúšťania zariadenia, individuálne balenie priamo na formy; a stanovený počet balení treba pridať počítanie zariadenia kontrolu potrubím dosiahnuť. Keďže tvar a vonkajší priemer výrobku nie sú jednotné, je vysoké požiadavky na presnosť na rukáv označenie stroja. Označovanie zariadení sa pridá na čelo puzdro značky pri okrúhle karty známka musí byť umiestnený. Elektrotermické zmršťovanie sa používa vzhľadom na vnútornú povahu týchto produktov.


Okrem toho, synchrónne využitie zariadenia sa použije, aby reklamáciu bude stabilnejší. Dúfam, že každý môže rozumieť projektovania a výroby procese poznania výstražnej pásky.



 



Q: čo je šetrné k životnému prostrediu pásku?

 

A: ekologicky páska je páska, ktorá je hustá a nezaťažuje životné prostredie. V súčasnosti naša ekologicky páska je iba kraft papier pásky a iné pásky sú vyvíjané pre degradáciu.



 

  


Ot baliace pásky vytlačiť logo?

 

A: pp popruhu je možné vytlačiť logo. Odporúča sa použiť farbu na dvoch farieb. Pet popruh môže byť vybraná farba, ale logo nemožno vytlačiť, pretože pet popruh má hladký povrch.



 

  


Q: pet popruhy tlačiť inej farby?

 

A: pet popruh umožňuje vytlačiť všetky pravidelné farby, ako je priehľadná, biela, zelená, atď.

 


  

 

Otázka: je pp páskovanie vypočítané podľa dĺžky?

 

A: pp páskovanie nie je nevyhnutne z materiálnych dôvodov, tak pp páskovanie je všeobecne založený na hmotnosti.

 


     

Sme mali pochopiť Vysokoteplotné páska veľkoobchod pásku a potom použiť na nás zavádzajú vedomosti o vysokej teplote pásky:

Vysokoteplotné pásky sú odolné voči vysokým a nízkym teplotám, odolnosť proti korózii, nízke trenie, odolnosť proti oderu, odolnosť proti vlhkosti, vysoká izolácia a nepriľnavé vlastnosti. Používa sa hlavne v elektronickom priemysle. To je bežne používané v maliarstve, pečenie spracovanie kože, vrstva maskovanie a opravou v elektronické súčiastky, dosky s plošnými spojmi a vysoká teplota spracovania. Používa sa tiež ako izolácia v textilnom, potravinový, farmaceutický, drevený spracovanie a ďalšie oddelenia. Vysoké teploty materiálov.

Okrem toho, Vysokoteplotné pásky typy zahŕňajú KAPTON tape vysoké teploty, teflónovou pásku na vysokej teplote, Vysokoteplotné maskovacou páskou, PET zelená Vysokoteplotné pásky a Vysokoteplotné double-obojstrannej pásky.


Dvojica:Lepidlá, tesniace pásky pre škatuľa balenia všeobecné použitie Ďalšie:Vlastná tlačená vysoko teplotná lepiaca páska

Vyšetrovanie