Akrylová lepiaca páska Transparentná tesniaca skrinka

Akrylová lepiaca páska Transparentná tesniaca skrinka

Shenzhen Chengxing Balenie & Material Co, Ltd je jedným z najlepších výrobcov farebných pások, vitajte na dovoz lacné farebné pásky z našej továrni. Rýchle detaily Materiál: BOPP Použitie: Kartónové tesnenie Lepiaca strana: Jednostranné lepidlo: Akrylátový typ lepidla: Tlaková citlivosť: Vodotesnosť ...

Chat teraz

Podrobnosti o produkte
Tlaková lepiaca páska môže v tradičnom procese nahradiť mechanické upevňovanie skrutiek, nitov, zvárania atď. Aké výhody má výrobca pásky pre tento typ pásky?


Tlaková lepiaca páska môže po krátkodobom tlakovom teste dosiahnuť lepší účinok lepenia a prekoná problém, že rozpúšťadlo je ľahko prchavé a čas sušenia je dlhý po použití štrukturálneho lepidla a pracovné prostredie môže byť výrazne zlepšila. Lepiaca páska citlivá na tlak sa môže opätovne aplikovať, ak nie je kontaminovaná lepidlom po odkrytí, a môže byť opakovane aplikovaná. Okrem toho je prevádzka lepiacej pásky citlivá na tlak relatívne jednoduchá a produktivita a estetika hotového výrobku sa dá značne zlepšiť a má dobrý účinok na zníženie kvality konečného výrobku a zníženie výrobných nákladov ,


 


Otázka: Aký je rozdiel medzi tlačou 100 kotúčov pásky a tlačou materiálu?

Odpoveď: Tlač určitého kusu materiálu zníži veľa chýb, kvalita potlačenej lepiacej pásky je lepšia, efekt loga je lepší a 100 kotúčov možno vytlačiť bez dokonalého materiálu.


 Otázka: Aké sú klasifikácie pásky podľa materiálu?

Odpoveď: Páska sa dá rozdeliť na obyčajnú pásku, horúcu tavnú pásku, kraft papierovú pásku, obojstrannú pásku, maskovaciu pásku, pásku proti falšovaniu atď.
Otázka: Máte certifikát kvality pre vašu kazetu?

Odpoveď: Áno, naše pásky majú certifikáty SGS, ROHS a iné certifikácie kvality.Otázka: Ktorá farba je páska?

Odpoveď: Môžete prispôsobiť podľa požadovanej farby. Vo všeobecnosti sú farby priehľadné, biele, žlté, čierne, červené atď.


 

Otázka: Máte aj iné pásky okrem pásky?

Odpoveď: Máme tiež pásovú pištoľ na pásku a páskový stroj.

 


Výrobok na výrobu pásky na výrobu škatule vo veľkoobchode pásu sa skladá hlavne zo základného materiálu a ďalších pomocných materiálov a pomocné materiály zahŕňajú vytvrdzovacie činidlo, tvrdidlo, riedidlo, plnivo, spojovacie činidlo a podobne.


Základný materiál je najzákladnejšou zložkou lepidla a je tiež jednou zo zložiek priehľadnej pásky. Vytvrdzovacie činidlo je látka, ktorá vytvrdzuje základný materiál na pevnú látku a je hlavnou zložkou lepidla. Tvrdidlo môže zvýšiť húževnatosť adhéznej vrstvy, zlepšiť odolnosť voči nárazu, odolnosť proti odlupovaniu a odolnosť proti ohýbaniu adhéznej vrstvy a znížiť reakčné teplo a zmršťovanie počas vytvrdzovania. Druhý je tenší, čo znižuje viskozitu lepidla, čo uľahčuje manipuláciu a zlepšenie zmáčavosti a prietoku lepidla.


Nakoniec, v prípade plnív, pridávanie plnív do lepidla môže zlepšiť mechanické vlastnosti lepidla a dúfam, že vám pomôže pochopiť tieto poznatky.


Dvojica:Baliace pásky Silné lepidlo Ďalšie:BOPP páska tesnenie Čína Výroba

Vyšetrovanie