Mini Stretch Film

Mini Stretch Film

Stretch fólia Mini LLDPE je vyrobená z vysoko kvalitného LLDPE ako základného materiálu a pridaním vysoko kvalitných lepiacich prostriedkov. Ohrieva sa, vytláča, odlieva a potom sa chladí chladenými valcami. Má silnú húževnatosť a vysokú elasticitu.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Predstavenie výrobku

Stretch fólia Mini LLDPE využíva vysoko kvalitný LLDPE ako podklad a dodáva vysoko kvalitný lepiaci prostriedok. Ohrieva sa, vytláča, odlieva a potom sa chladí chladiacim valcom. Má silnú húževnatosť a vysokú elasticitu. Má tuhosť, vysokú elasticitu, odolnosť proti roztrhnutiu, vysokú viskozitu, tenkú hrúbku, studenú odolnosť, tepelnú odolnosť, odolnosť voči tlaku, prachotesné, vodotesné, jednostranné lepenie a obojstranné lepenie. Je široko používaný v papierovej, logistickej, chemickej, plastovej surovine, stavebných materiáloch, potravinách, skle a tak ďalej.


výhoda:

Stretch fóliové balenie je jednou z hlavných metód integrácie, zväzovania a paletizácie tovaru. Stretch fólie je jednoduchý a účinný spôsob ochrany nákladu palety a pomáha predchádzať nečistotám a vlhkosti a je významným a efektívnym spôsobom.


Pretože napnutá fólia má vysokú pevnosť a vysokú elasticitu, má vynikajúcu odolnosť proti prepichnutiu a odolnosť proti roztrhnutiu. Môže sa vyhnúť poškodeniu predmetov v dôsledku páskovania. Má dobré anti-voľné, rainproof, prachotesné a proti krádeži účinky. Je vhodný pre všetky. Tvar tovarov môže tovar udržiavať dobre umiestnený bez toho, aby sa zhoršil, čo by viedlo k dopravným problémom.


Spoločné špecifikácie produktu:

Základný materiál

LLDPE

hrúbka

20mic

Špecifická váha

0.919gr / cm3

polymér

LLDPE

predĺženie

300%

Šírka filmu

380mm

Dĺžka role

300 m

Dĺžka jadra

76 mm alebo 50 mm

farba

biela, čierna (farba môže byť vlastná)

Balenie a kapacita

Určite nie je možné rokovať


Doprava a balenie

Všetky záležitosti týkajúce sa prepravy a balenia je možné prerokovať skôr, než bude možné rozhodnúť. Takisto vám poskytneme uspokojivú službu, pretože ak sa jednostranne rozhodneme, nie je to pre vás úctyhodné, takže ak máte záujem, kontaktujte nás čo najskôr. Kontaktujte nás v navigačnom paneli, ak sa vám to hodí, môžete prísť osobne.Dvojica:Zrušte paletové obaly fóliu Ďalšie:Čiernu fóliu na balenie

Vyšetrovanie