LLDPE Transparentný Stretch Film / Wrap Film z Shenzhenu

LLDPE Transparentný Stretch Film / Wrap Film z Shenzhenu

Rýchle detaily Materiál: LLDPE Typ: Stretch Film Použitie: Baliaci film Charakteristiky: Vlhkosť Proof Tvrdosť: Soft Spracovanie Typ: Viac ...

Podrobnosti o produkte

LLDPE Transparentný Stretch Film / Wrap Film zo shenzhen

Naše výhody

1.Mestský výrobca

Pioneer priemyslu, sme najlepší miestny výrobca stretch fólie v Shenzhen, Čína.

 

2.Quick Delivery

S našou výrobnou závod so sídlom v Shenzhen, naša schopnosť dodávať filmy našim zákazníkom efektívne, ekonomicky a iba jeden deň vedie časové obdobie je neporovnateľné. Umožní nám, aby sme sa postarali o vaše potreby, vám ušetrí ťažkosti pri importovaní formalít a časovej osi.

Vysoko kvalitný-low-cost-stretch-wrap-film.jpg

3.Predajný servis

Sme tu, aby sme vám pomohli pri výbere vašich filmov. Naši zástupcovia vám odporučia najlepšie možné riešenie vašej potreby balenia na základe špecifikácií a typu vášho produktu.

 

4. Reakcia na reálny čas a spätná väzba

Naši špecializovaní obchodní zástupcovia sú vždy pripravení pomôcť vám po doručení filmov.

 

5.We Prispôsobiť

Celkové balenie a balenie sa špecializuje na prispôsobenie stretch fólií. Či už ide o priemyselné alebo potravinárske filmy, môžeme prispôsobiť vaše potreby. Pre priemyselných užívateľov sa požaduje, aby sa dĺžka strečového filmu líšila v závislosti od veľkosti a objemu balenia tovaru. Total Pack a Packaging dokážu uspokojiť potreby svojich priemyselných zákazníkov prispôsobením dĺžky a šírky rozťahovacích valcov.

High-quality-LLDPE-stretch-ceiling-film-stretch.jpgB2_02.jpgB2_03.jpgB2_04.jpgB2_05.jpgB2_06.jpg B2_07.jpg B2_08.jpg B2_09.jpg B2_10.jpgB2_11.jpgB2_12.jpg B2_13.jpg B2_14.jpg B2_15.jpg

Naše strečové fólie v lineárnom polyetyléne s nízkou hustotou sa vytláčajú pomocou technológie CAST (plochá hlava) v piatich vrstvách a sú k dispozícii vo verzii pre použitie na automatických paletových obaloch a na manuálne balenie.

Tieto typy fólií predstavujú najlepšie riešenie pre každú potrebu balenia aj pre tie, ktoré sú viac uhlovité vďaka svojim vynikajúcim technickým vlastnostiam, ako je vysoká predlžovacia kapacita, výnimočná odolnosť proti prepichnutiu a roztrhnutiu.

Na požiadanie je možné vyrobiť automatické strečové fólie: jedna bočná prilba, vonkajšia priľnavosť, priľnavosť na oboch stranách, vonkajšie klzné, farebné, antistatické a / alebo UV ošetrenie.

Automatický typ je dostupný v rôznych veľkostiach a percentách pretiahnutia od 180% do 400%. Manuálny typ, NPM, je dostupný s lepenkovými jadrami, ktoré vyčnievajú z jedného alebo oboch strán.


Dvojica:NO Stretch Film MOQ Ďalšie:Vysoko kvalitný transparentný strečový film LLDPE

Vyšetrovanie