Konkurencieschopné ceny fóliu

Konkurencieschopné ceny fóliu

Paletové úsek filmu Shenzhen Chengxing balenie & materiál Co., Ltd je jedným z najlepších výrobcov manuálna fóliu, Vitajte na import lacné manuálna fóliu z našej výroby. Rýchle Podrobnosti materiál: LLDPE, 100% panenskej suroviny typu: Wrap Film využitie: balenie Film funkcie:...

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis

Fóliu je druh super-strečing sily a zasunutím ubytovanie filmu a výrobok je kompaktne a uprene zviazané do jedného celku. Fóliu môžete roztrúsené malé kúsky stal celok tak, že výrobok je dokonca v zlej situácii. Nové obalové materiály, ktorý nie je poškodený v prostredí.

4 hlavné funkcie stretch fólie:

1 pretiahol film má vynikajúce self-lepenie vlastnosti;

2. úsek filmu má dobrá pružnosť a stretchability;

3 pretiahol film má vysoké rázovej sily a prepichnutiu silu;

4 pretiahol film má klesajúci funkciou pamäte.


Aplikácia

Fóliu sa používa hlavne v logistike prepravy, zvyčajne odrazí na prepravu malých výrobkov, napríklad alkoholu, plechoviek, farmaceutických obalov a iných produktov.

Prieťažné stretch fólie pre elektronické súčiastky, stavebné materiály, gumy, nízke Tehla, dlaždice, skrutku, tapety, kožené, sklolaminátu, netkanej textílie, rolka papiera, drôt, drôt, hadice, rôzne súčiastky, nábytok, prístroje a balenie zariadenia.


Výhody

To má vysokú flexibilitu, nie je ľahké zlomiť, má silné anti-odstrel sila, silný vplyv, silné slza odporu a silná ťažná sila a môže nahradiť obale.

Pomer zmrštenia je veľký, a článok môžete pevne zabalené po tepla zmrštenie. Teplom zmrštiteľná PE rovno cez vrecko (otvor na oboch koncoch vaku) sa končí otvorením môže zdvihnúť článok a vydrží hmotnosť 15KG pre jednoduchú manipuláciu.

Dvojica:Paletová fólia / zmršťovacia obalová fólia Použite vysoko odolnú fóliu Ďalšie:Vlhkosť dôkaz fóliu

Vyšetrovanie