Plastové rolety z PVC

Plastové rolety z PVC

PVC smrštitelné fólie: PVC teplom zmrštiteľná fólia je vyrobená z etylénovej živice a PVC živice s viac ako desiatimi druhmi príslušenstva zmiešaných po druhej inflácii, jej charakteristiky sú dobre priehľadné, ľahko zmrštiteľné, vysoká pevnosť, zmršťovanie je možné voľne nastaviť podľa používateľské potreby, ...

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

PVC smrštitelné fólie: PVC teplom zmrštiteľná fólia je vyrobená z etylénovej živice a PVC živice s viac ako desiatimi druhmi príslušenstva zmiešaných po druhej inflácii, jej charakteristiky sú dobre priehľadné, ľahko zmrštiteľné, vysoká pevnosť, zmršťovanie je možné voľne nastaviť podľa potrebám používateľov, môže byť silná funkčnosť.


Vlastnosti: PVC zvlnené fólie môžu byť rozdelené na úroveň tlače a všeobecnú úroveň balenia.


Tlačené pásky z PVC z minerálnych vláken, ako to naznačuje názov, sa používajú na tlač a môžu byť spracované na tlačené štítky. Prevažná väčšina nápojov na trhu používa PVC etikety, ako sú tie, ktoré sa používajú v čiernych čajoch, zelenom čaji a fľašiach na minerálnu vodu.


Zvyčajné obalové PVC valce z PVC sa môžu vyrábať do rúrkového filmu, L-zloženého filmu a môžu byť spracované do sáčkov a vrecúšok. Napriek tomu, že sa na tlač môžu používať aj bežné obalové pásky z PVC, ktoré sa používajú na zváranie, tlačový efekt nie je v poriadku a počet tlačiarenských farieb je malý, vo všeobecnosti jeden typ tlače, dve farby podľa väčšiny.


Rozsah použitia: Široko používaný vo víne, potravinách, športových potrieb, dezinfekčných nádobách, elektronických prístrojoch, denných potrebách, remeslách, bezpečnostných produktoch, audiovizuálnych produktoch, liečivách, papiernictvach, hračkách, portáloch, aby to urobil krásnejší vzhľad, zlepšiť stupne balenia produktu, výrobok z prachu, rozptyl a ďalšie ochranné efekty. Je to ideálny filmový baliaci materiál.


Oznámenie o nákupe:

Strech film.png

Vzorka: shrink film rolls.png


Fyzikálne vlastnosti:

baliace pásky.png

Dvojica:nie Ďalšie:Čína Stroj zmršťovacia fólia s dobrou kvalitou

Vyšetrovanie