Prečo Paper Engle Corner sú priaznivé pre obalový priemysel

- Jan 11, 2019-

papierový roh , tiež známy ako uhol papiera alebo rohová doska, hranová doska, rohový papier, papierová uhlová oceľ, je gázový papier a kartón lisovaný kompletnou sadou nastavovacích strojov. Jeho dva konce sú hladké, bez zjavných otrepov a kolmo na seba, a môžu nahradiť 100% dreva pre recykláciu.Je to ideálny nový typ zeleného obalového materiálu a jeden z najobľúbenejších obalových produktov na svete. Často sa používa na nahradenie drevených obalov a iných ťažkých obalov.

Viac je to, že má nízku cenu, hmotnosť je ľahká, silná, zodpovedá požiadavke na ochranu životného prostredia a tak na charakteristike.

Hlavným typom ochrany rohov papiera sú tvar písmena L a tvaru U a iné tvary. Pri použití pri stohovaní tovaru môže posilniť hranovú podporu balenia a chrániť jeho celkový obal, ktorý patrí k zeleným obalovým materiálom, môže nahradiť drevo 100%. recyklácia recyklovaného papiera, nielen zníženie množstva dreva, menej ťažby dreva.

ale aj chrániť ekologické prostredie a šetriť vodou.

Vypočíta sa, že 5 kubických metrov dreva, 60 kubických metrov vody a 300 kilowatthodín elektrickej energie možno ušetriť použitím odpadového papiera na výrobu 1 tony nového papiera. Ako nový obalový materiál na ochranu hrán, ochranu rohov, vrchnú ochranu a ochranu dna, ochrana rohového papiera otvorila nový spôsob "bez obalu".

Všetky druhy tovaru, ktoré potrebujú len chrániť svoje hrany, nemusia byť obsiahnuté ako celok.

Toto je priemyselná výroba , doprava a iné odvetvia majú veľký úžitok, ale aj viac šetrenia energie a ochrany životného prostredia .


Dvojica:Vysoko konkurencieschopný chránič rohov papiera / chrániče okrajov Ďalšie:Kartón Rohová ochrana Logistika Preprava L-tvar papiera Roh 35 * 35 * 5 Plná veľkosť Hot predaj environmentálnej kvality