Špeciálne funkcie transparentné tesniace pásky a jej výhody

- May 06, 2019-

Priehľadná obalová páska je tiež druhom pásky počas používania. Je to bežné vo veľkoobchode. Ako hlavný substrát počas prevádzky používa hlavne obojsmerný ťahový polypropylénový film a vyrába sa efektívne. Páska s priehľadnou utesnenou hrúbkou je tenká a cena je lepšia.

Transparentné balenie pásky je transparentný a krásny, celý výrobok je netoxický, bez zápachu, obojstranné lepidlo, dobrá bezpečnosť, veľmi pohodlné použitie, vysoká účinnosť, výrobok má určitú pevnosť v pufri, rýchlosť zmršťovania počas používania, efekt prepichnutia je dobrá odolnosť proti roztrhnutiu, dobrá odolnosť voči roztrhnutiu.

Priehľadná obalová páska je veľmi vhodná na použitie v nákladnej preprave na dlhé vzdialenosti, takže bezpečnosť tovaru môže byť do určitej miery účinne zaručená. Na tento účel sa výrobky používajú hlavne na utesnenie, utesnenie a balenie počas používania.

Použitie transparentnej zapečatenej pásky v modernej spoločnosti je veľmi veľké. Svoje úzke vzťahy využíva hlavne svoje vlastné výhody. Keď sa používa, jeho schopnosť fixácie produktu je veľmi silná. Aj keď je tlak len malý, môže byť účinne prilepený k obrobku.

Priehľadná tesniaca páska je tiež ľahko spadnuteľná z pásky pri použití. Nebude žiadne pretiahnutie a pretiahnutie. Elastická sila použitá pri použití výrobku je veľmi silná a môže dokončiť zmenu tvaru krivky. Kvalitná utesnená páska nemá vydutia.

Materiál na zadnej strane priehľadnej tesniacej pásky je stále blokovaný pri použití účinkov prieniku rozpúšťadla. Produkt je veľmi hladký s ručným dotykom. Keď tlačíte ruku tvrdo, nestimulujte, ale musíme poznamenať, že prostredie s vysokou teplotou je veľmi nevhodné na skladovanie pásky. Ak je teplota príliš vysoká, lepiaca páska bude veľmi mäkká a ovplyvní použitie.


Dvojica:Rôzne Aplikácie Seal Tape A Generácie Bubliny Ďalšie:Ako zistiť kvalitu farebnej pásky