Proces príchodu pre posudzovanie kvality PP balenie popruhov

- Jun 06, 2019-

Proces príchodu pre posudzovanie kvality PP baliacich pások je nasledovný:

(1) Vzhľad baliacej pásky: Strojová baliaca páska by mala mať dobrú húževnatosť. Stroj PP balenie pásky by mali byť zložené opakovane, čo je ľahké zlomiť, ak jeho húževnatosť nie je dobrá. Problém so vzorom, vzor musí byť krásny, neobjavujú sa predsudky.

(2) Farba baliacej pásky: Stroj PP balenie pásky na trhu je všeobecne biela (iné farby by mali byť svetlé) s lepšou kvalitou, pretože nie je ľahké miešať staré materiály.

(3) Lesk baliacej pásky: Strojová baliaca páska by mala mať lesk, taká baliaca páska je všeobecne vyrobená zo všetkých materiálov. Napätie je stabilné. Zľava na lesk lisu s múkou.

(4) Posúdenie rozmerov baliacej pásky: Chyba šírky a šírky baliacej pásky je všeobecne kladná alebo záporná 0,3 mm. Pri výrobe takéhoto pásu baliaceho stroja je vyprázdňovaný materiál rovnomerný a kvalita je relatívne rovnomerná a nedôjde k žiadnej dobrej alebo zlej situácii.

(5) Posúdenie podľa prierezu baliacich pásikov: niektoré z baliacich pásikov je nový materiál vonku a výplňový materiál v strede (veľmi zlý). Pokiaľ ste rezali časť, môžete vidieť, že čierny stred vo vnútri je nekvalitný.

Problém s farbou pásu baliaceho stroja, je ťažké povedať rôzny stupeň pásu baliaceho stroja. Transparentný pásový pás je v súčasnosti najlepším lisovacím pásom. Kvalita baliaceho pásu závisí úplne od čistoty polypropylénu. Čím vyššia je čistota polypropylénu, tým lepšie je napätie baliaceho pásu.


Dvojica:nie Ďalšie:veľkokapacitné balenie zadarmo Vzorka