Dodávacia tlačová páska, tlačová páska

- Jul 25, 2019-

Cieľový trh, globálny

Miesto pôvodu, Guangdong, Čína

Materiál, BOPP

Ochrana životného prostredia, SGS

Certifikácia, ISO 14001: 2004 ISO 9001: 2008

produktový manuál


Páska je vyrobená z polypropylénového filmu (BOPP) a zušľachťovaná akrylovým lepidlom na vodnej báze.

Produkt má počiatočnú priľnavosť, silu pri odlupovaní, silnú priľnavosť, žiadne sfarbenie, žiadne poškodenie a dobrú odolnosť proti chladu.

Výrobky proti starnutiu, netoxické, bez zápachu a šetrné k životnému prostrediu spĺňajú výrobky environmentálnych noriem vnútroštátnych obalových materiálov EÚ.

Výrobok je vhodný na utesnenie, balenie, zväzovanie a fixáciu.

Podľa potrieb zákazníka môžeme tlačiť všetky druhy vzorov alebo textov v jednofarebnej alebo viacfarebnej tlači. Je to samoobslužný displej pre podniky, špeciálny pre boj proti falšovaniu, jasné vzory, svetlé farby a nikdy nezmizne.

Spoločnosť sľubuje, že vám v krátkom čase poskytne podrobné opisy ponuky a informácie o produkte; sľúbte, že v krátkom čase prispôsobíte požadované produkty.

Obstarávanie spoločnosti prostredníctvom továrne, veľkoobjemové obstarávanie rôznych surovín a ďalšie opatrenia na zníženie nákladov spoločnosti a na zabezpečenie toho, aby kvalita výrobkov a lacná a efektívne výhody z rozsahu našej spoločnosti priamo prospievali zákazníkom.

Všetky výrobky predávané spoločnosťou sú čiastočne zaplatené. Väčší alebo dlhodobý kooperatívny zákazník môže využívať prijateľnejšie ceny a VIP služby.

Slogan mojej spoločnosti „Z dôvodu zamerania, tak profesionálneho“, bude naša spoločnosť aj naďalej vyčerpávať úsilie všetkých zamestnancov spoločnosti vyrábať kvalitné výrobky pre vás. Vitajte nových a starých zákazníkov, zavolajte nám!


Parametre produktu

substrát

Polypropylénová fólia (BOPP)

farba

priehľadná, žltá, červená, modrá, zelená, hnedá atď.

šírka

12 mm 15 mm 18 mm 23 mm 35 mm 45 mm 48 mm 50 mm 55 mm


60 mm, 70 mm, 72 mm, 75 mm

dĺžka

30M-1000M

hrúbka

0.038MM-0.073MM

predĺženie

60%

Počiatočná adhézia

24 #

Ťahová sila

> 360 N / 25 mM

Peelingová sila

> 25 N / 25 mM

lepkavosť

> 48H


Dvojica:V Los Angeles bol založený vlastný sklad Ďalšie:Objavila sa páska degradácie založená na rastlinách