Balenie Pomocník E-commerce Predajcovia Vytvoriť dobrú značku

- Apr 30, 2019-

Ako pomáha balenie e-commerce predajcom vytvoriť dobrú značku ?


Stále viac spoločností sa snaží vybudovať on-line podniky, aby nielen oznamovali svoju prítomnosť potenciálnym zákazníkom, ale aj ich priamo predávali. Prostredníctvom internetového pripojenia si zákazníci môžu prezerať webové stránky dodávateľa, prezerať si, čo sa im páči, a kúpiť si ich teraz. Položky sú potom bezpečne odoslané k nim a môžu dostať balík v priebehu niekoľkých hodín alebo týždňov v závislosti na ich vzdialenosti od predávajúceho.


Zatiaľ čo niektorí predajcovia nechápu túto skutočnosť, spôsob, akým balenie tovaru svojich zákazníkov 'môže výrazne pomôcť určiť, či príjemca bude miesto, aby od nich. Niektoré zdanlivo nepodstatné veci, ako napríklad používanie neštandardných obalových materiálov, môžu spôsobiť, že kupujúci uvedú váš preferovaný zoznam dodávateľov. Tak ako môžete dosiahnuť opačný účinok; Použite svoj obal na propagáciu vašej značky?


Bezprostredne nemusíte obetovať svoje ziskové rozpätie na nákup zbytočných nákladných obalových materiálov. Pamätajte si, že cieľom je jednoducho odlíšiť vašu značku od konkurencie. Prečo napríklad nepoužívajte farebné papierové uteráky, ktoré sa rýmujú s vašou značkou, aby ste chránili predmety namiesto farebných obalov z penovej peny? Aj keď to však urobíte, uistite sa, že výrobok je primerane chránený a že existuje malé riziko dodania produktu zákazníkovi. Kľúčom je spojiť funkčnosť s jedinečnosťou.


Môžete tiež zvážiť vytvorenie vlastného balenia s logom. To dá kupujúcemu dojem, že s nimi zaobchádzate vážne a že ste vyspelá značka. Nepovažujte tento balík za cenu a považujte ho za investíciu ako dôležitú súčasť vášho marketingového rozpočtu.


Dvojica:Ako vybrať správnu tlačovú pásku pre vás Ďalšie:Výrobca pások nám povedal, kde si vybrať pásku a venovať väčšiu pozornosť.