Ako si vyrobiť Stretch navíjanie Film

- Apr 30, 2019-

Stretch navíjanie film je druh spôsobu balenia, ktorý je veľmi populárny na svete, pretože deformačné napätie spôsobené mechanickým napínacím zariadením alebo manuálne natiahnutie fólie pri teplote miestnosti, aby sa tovar pevne zabalil a uľahčil transport a skladovanie.

Prijať dovážané živice a pokročilé prietok difrakčný film vytláčanie výrobného procesu.

Má vlastnosti dobrých ťahových vlastností, odolnosti proti roztrhnutiu, silnej odolnosti voči prieniku, vysokej priehľadnosti, dobrej samoviskóznosti a vysokej retrakčnej rýchlosti, kompaktné balenie, nebude voľné a tak ďalej.

Môže byť široko používaný v chemických surovinách, chemických hnojivách, potravinách, mechanických a elektrických výrobkoch, ľahkých textilných výrobkoch a iných jednorazových alebo paletových obaloch a iných obalov.

PE navíjací film je druh priemyselných filmových produktov, ktorý má vysokú pevnosť v ťahu, vysoké predĺženie, dobrú samovoľnú viskozitu, vysokú transparentnosť a tak ďalej.

Pre manuálne navíjanie filmu, môže byť tiež použitý pre stroj navíjanie film , môže byť široko používaný v centralizovanom balení všetkých druhov tovaru.

PE navíjací film je vyrobený hlavne z niekoľkých rôznych druhov polyolefínových živíc zmiešaných a vytláčaných, s odolnosťou proti prepichnutiu, super pevnosťou a vysokým výkonom, navíjaním a balením tovaru naskladaného na nosnej doske, takže obal je stabilnejší a čistý a má silnejší vodotesný efekt.

To je široko používaný v zahraničnom obchode export, papierenský priemysel, hardvér, plastový chemický priemysel, stavebné materiály, potravinársky a lekársky priemysel.

PE rezací a navíjací film : je vyrobený z vysoko kvalitného LLDPE ako substrátu, plus vysoko kvalitný lepidlo, vyhrievaný, extrudovaný, liaty a potom ochladený chladiacim valcom.

Úžitkový vzor má výhody silnej húževnatosti, vysokej pružnosti, odolnosti proti roztrhnutiu, vysokej viskozity, tenkej hrúbky, odolnosti za studena, tepelnej odolnosti, odolnosti voči tlaku, prevencii proti prachu, vodotesnosti, jednostrannej priľnavosti a obojstrannej priľnavosti atď. šetriť materiál, prácu a čas používania,

To je široko používaný v papierenstve, logistike, chemickom priemysle, plastových surovín, stavebných materiálov, potravín, skla a tak ďalej

,

Dvojica:Proces výroby filmov na skrátenie tepla Ďalšie:Výhody a prevádzkové požiadavky na použitie penových gumových pásov