Ako zistiť kvalitu farebnej pásky

- May 06, 2019-

V bežnom živote je páska veľmi bežná a jasná farba farebnej pásky je nezabudnuteľná, ale ako odlíšiť kvalitu pri nákupe farebnej pásky?

Ako zistiť kvalitu farebnej pásky! Existuje mnoho typov farebných tesniacich pások, veľkostí, typov, dĺžok a typov. Ako môžeme rozlišovať medzi dobrým a zlým, ako rozlíšiť kvalitu farebnej pásky? Pre farebné pásky je vhodný na značenie a oklúziu. Všeobecne platí, že béžová a khaki sú viac považované ľuďmi za farbu filmu. Farba je vlastne farba lepidla. Bude upevnená a potom rýchlo otvorená, aby sa vytiahla plastová strana a aby bola vidieť čistota a transparentnosť pôvodného filmu. Najdôležitejšie je vidieť hrúbku lepidla. Ak nie je lepidlo na otvorenie alebo ťahanie, lepidlo je veľké množstvo nečistôt a lepidlo nie je agregované. Po druhé, príliš veľa vody, bolo nestabilné, tentoraz sa páska výrazne zmenšila, trval na začiatku, cítil sa schopný rozlíšiť. Tlačová páska


Na objekt aplikujte žltú pásku. Čím lepšie lepidlo, tým lepšia kvalita. Páska sa porovnáva vo vzhľade, plast je menší a celý objem tmavej pásky je dopovaný. Po vytiahnutí pásky je priepustnosť svetla vysoká. Dobrá páska má celý objem farieb a malú chromatickú aberáciu po otvorení, pretože dobrá tesniaca páska má silné tienenie a žiadnu farebnú superpozíciu. Impregnácia dotovanej nízkej kvality pásky robí nečistoty na fólii BOPP iba relatívne spätnou metódou priameho lepidla, takže často existuje veľké množstvo častíc nečistôt, ktoré úplne nerozpúšťajú rezač kariet, takže páska často nemá žiadne lepidlo. použiť. Miesto.

7


Dvojica:Špeciálne funkcie transparentné tesniace pásky a jej výhody Ďalšie:Aká je kľúčová technológia výroby PVC pásky?