Prečo páska s vysokou teplotou vyššia ako bežná páska

- Jul 17, 2019-

Čo je páska s vysokou teplotou „vyššia“ ako bežná páska, je to problém a je potrebné ju vyriešiť.


Po prvé, vysokoteplotná páska sa samozrejme líši od bežnej pásky, pokiaľ ide o materiál, vlastnosti a použitie. Prečo to hovoríte alebo existuje nejaký základ? Ďalej je to môj dôvod. Vysokoteplotná páska je vyrobená z polyesterového filmu (PET), polyimidu (PI), PET plus textúrovaného papiera alebo lesklého papiera. Preto má výrobok lepšiu tepelnú odolnosť a vysokoteplotná lepiaca páska nemôže v prostredí s teplotou 260 ° C dosiahnuť žiadne zvyšky. V prostredí s vysokou teplotou, napríklad pri priemyselnej povrchovej úprave, má lepší ochranný účinok, žiadne zvyšky, izolácia, odolnosť voči kyselinám a zásadám, vlastnosti antikoróznej, mäkkej a učenlivej povahy a žiadne deformácie dokonale odrážajú výhody. ,


Vysokoteplotná páska môže byť široko používaná v priemyselných skriniach, priemyselnom pokovovaní, nanášaní striekaním, elektrostatickom práškovom lakovaní, vysokoteplotnej vypaľovacej farbe, pokovovaní plastom, eloxovaní, katódovej elektroforéze v komunikačných skriniach, automobilovom priemysle, elektrických zariadeniach, tlakových odliatkoch, plastoch, digitálnych elektronika a ďalšie priemyselné odvetvia. Rovnaký priemysel povrchovej úpravy.


Tipy

Shenzhen Chengxing Packaging Equipment Co, Ltd je popredným výrobcom vysokoteplotných špeciálnych samolepiacich pások v Číne. Registrovaná ochranná známka spoločnosti je "Shengxing Tape". Páska Chengxing sa predáva do viac ako 30 krajín doma iv zahraničí.


Dvojica:Ako odstrániť zvyšky pásky z plastu Ďalšie:Tesniaca páska, známa tiež ako páska BOPP, baliaca páska