Zmršťovacie baliace stroje Úvod

- Apr 30, 2019-

Zmršťovacie baliace stroje Úvod


1: zatvorené

Balenie je výrobok okolo fólie obalenej fóliou alebo tubulárnou membránou, s použitím utesnených brušných švov, ktoré sa používajú na utesnenie obalu výrobku. Tento prístup je veľmi bežný, vo všeobecnosti používa tento baliaci materiál POF fóliu alebo PVC fólie.


2: oba konce otvorené

Obal je vyrobený z rúrkových fólií alebo plochých obalov zabalených v rukáve a potom zmršťovacích operácií, po dokončení balenia na oboch koncoch obalu je kontrakcia. Bežným spôsobom sú: minerálna voda, pivo, kartónové obaly, plechovky na nápoje a iné obaly z PE fólií, krabičky na pilulky, pásky, PVC fólie.

Automatický zmršťovací stroj


3: jeden koniec otvorený

Tento druh balenia je bežný v zmršťovacom obale, prvý film vyrobený zo sáčkov so štvorcovým dnom, veľké vrecia naskladané na paletách tovaru zhora nadol a potom sa zmršťujú. Balené na paletách výrobkov na pásovom dopravníku, rukávy zmršťovacie fólie; dopravné pásy do teplom zmrštiteľného kanála, cez tepelný kontrakčný kanál kompletný zmršťovací obal. Hlavné vlastnosti výrobku môžu byť pevne, vo viacerých zväzkoch, počas prepravy voľné a stohované na čerstvom vzduchu. Pre veľké výrobky a paletové výrobky zmenšiť, Zhongtai stroje má bohaté výrobné skúsenosti, je jedným z mála veľkých výrobcov zmršťovacích zariadení.


Teplom zmršťovacie balenie stroj pochopiť rôzne pohľady na spotrebu

Na rôznych miestach nie je jeho zvykom, v oblasti obalových výrobkov môžu mať aj špeciálne požiadavky, horúci zmršťovací baliaci stroj je konfrontovaný s celým trhom, takže ak chcete mať komplexnejší vývoj, vyžaduje si pochopenie rôznych zvykov regiónu.


Problém je v spotrebe, keďže na balenie strojárskeho tovaru, ktorý sa zmršťuje, čelia aj obyvatelia. ako celok, rôzni ľudia majú rôzne predstavy o spotrebe, zatiaľ niektorí úspešní ľudia, ktorí sú relatívne pokojní, zdržanliví, prostí, balení dúfajú, že budú obsahovať pokojné a pokojné. V ére životného prostredia sa niektorí ľudia zameriavajú na otázky kvality, dopyt po komoditách alebo jednoduchý dopyt alebo prémiu alebo ochranu životného prostredia. Tam je druh krásne balené a viac trhov, rôzne výdavky návyky a odrážajú rôzne osobnostné štýly.


Dvojica:Výrobca tavného lepidla, dodávka Ďalšie:Často kladené otázky o zmršťovacej fólie