Často kladené otázky o zmršťovacej fólie

- May 05, 2019-

Čo je zmršťovacia fólia? zmršťovacie balenie, tiež zmršťovacia fólia alebo zmršťovacia fólia , je vyrobená z plastovej plastovej fólie. keď sa aplikuje teplo, zmršťuje sa tam, kde je zakryté. teplo môže byť aplikované ručnými horúcimi vzduchovými pištoľami (elektrina alebo plyn), alebo výrobky a filmy môžu prechádzať cez tepelné kanály na dopravnom páse.

Prečo používať zmršťovaciu fóliu? zmršťujte obal a prezentujte profesionálny, čistý povrch. Poskytuje tiež trvanlivú bariéru proti nečistotám, prachu a vode a pridáva do niektorých výrobkov neporušené tesnenia.

Ako dokončiť zmršťovacie balenie? Existujú tri rôzne kroky na zmrštenie fóliovej fólie: výrobok zabaľte do zmršťovacej fólie. utesnite zmršťovaciu fóliu. fólia je vystavená vysokej teplote, aby sa produkt zmenšil a "prispôsobil". "l" horúceho tesniaceho stroja a zmršťovacieho tunela dopravného pásu, aby sa znížila výroba, jedno-ramenné "tyčové" tesniace zariadenie a zmršťovacia pištoľ možno použiť na vytvorenie rovnakého výsledku, ale rýchlosť výroby je pomalšia. kvalita oboch systémov je rovnaká.

Aký typ filmu sa používa? najčastejšie sa používa centrálna zložená kontrakčná membrána. keď sa zmršťovacia fólia v podstate vyrába, je napnutá ako elastický pásik a keď sa aplikuje teplo, film sa obnoví do svojej pôvodnej veľkosti. "Stredové skladanie" označuje skutočnosť, že fólia bude zložená na polovicu, takže dva listy majú preložené okraje pozdĺž zadnej časti kotúča. tento typ filmu je ľahko dostupný po celom svete a väčšina zmršťovacích strojov ho používa.


Dvojica:Zmršťovacie baliace stroje Úvod Ďalšie:Krátke správy o zmršťovacom filme z PVC