Najčastejšie otázky týkajúce sa hot-melt obojstrannej pásky

- May 05, 2019-

Tavné obojstranné lepidlo môže byť mierne oficiálne, v skutočnosti to je to, čo často nazývame hot-melt obojstranná páska !

Otázka jedna: aké druhy tavných obojstranných pások sú k dispozícii? Existuje mnoho druhov obojstrannej pásky, existujú dva hlavné typy hot-tavené obojstranné pásky, prvý je typ hot-taveniny filmu, druhý je rovnaký materiál ako hot-melt omentum, ako je napr. hodvábna niť prepletená a nie je tu žiadny papier.

Otázka 2: Aké sú výhody obojstrannej lepiacej pásky z tavného lepidla v tavení materiálu? V porovnaní s bežnou obojstrannou lepiacou páskou má tavná obojstranná páska charakteristiku dlhodobej priľnavosti a dobrej odolnosti voči vode, odolnosti voči pare, teplotnej odolnosti, UV žiareniu, dobrej odolnosti voči poveternostným vplyvom, silnej priľnavosti, obojstrannej priľnavosti , jednoduché roztrhnutie, čisté použitie a tak ďalej. Vhodné pre lepenie mnohých remesiel alebo diy.

Otázka 3: Ako používať obojstrannú lepiacu pásku? Tavná obojstranná páska sa zahrieva, aby sa roztavila a potom sa použila na lepenie. Napríklad pri použití obojstrannej lepiacej pásky s teplou taveninou pre ručné práce alebo diy môžete na ohrev použiť elektrickú žehličku. Ak sa používa vo veľkých množstvách alebo vo výrobnom type, bude existovať špeciálne zariadenie alebo výrobná linka.

Otázka 4: ako kúpiť obojstrannú lepiacu pásku? Tavnú obojstrannú lepiacu pásku možno popri požiadavkách na veľkosť, ale aj na materiálové požiadavky narezať podľa aktuálnych požiadaviek zákazníka. Existujú štyri hlavné materiály z tavenej obojstrannej pásky, jedna je pa, pes, tpu, eva, v ktorej materiál pa zaujíma trh hlavného prúdu. najlepšie komplexné vlastnosti. Ak potrebujete iné materiály, môžete ich tiež prispôsobiť. Najdôležitejšou voľbou pre obojstrannú lepiacu pásku s horúcou taveninou je vybrať charakteristiky produktu podľa vlastností produktu a výrobca poskytne podrobné kompozitné riešenia.


Dvojica:nie Ďalšie:Ako odstrániť obojstranné lepidlo?