Aká je kľúčová technológia výroby PVC pásky?

- May 06, 2019-

Aká je kľúčová technológia výroby PVC pásky ?

PVC páska je nový typ materiálu z PVC fólie . Má vynikajúcu elektrickú izoláciu, tesnenie, odolnosť voči opotrebeniu, spomaľovanie horenia, kyselinovú a alkalickú chemickú odolnosť voči korózii a ďalšie vlastnosti, ktoré sa široko používajú v lodnom obalovom priemysle, stavebníctve, elektronickom priemysle, automobilovej výrobe a ťažbe uhlia. V súčasnosti je výrobná rýchlosť linky na výrobu PVC pásky v Číne zvyčajne 5 m / min -25 m / min. Prostredníctvom jediného spôsobu nanášania je obmedzená efektivita výroby, kvalita povrchu a ekonomické výhody. Vzhľadom k plnému zváženiu vlastností PVC pásky, je navrhnutý moderný merací systém čiarového kotúča s povrchovou lepiacou kombináciou v kombinácii s adhezívnou metódou kompozitného poťahu s vodnou sieťovinou a výhody oboch spôsobov nanášania sú plne využité, čo môže znížiť alebo eliminovať vplyv priehyb. Súčasne môže byť škrabka nanesená na rovnomerný povlak s jednotnou hrúbkou a bez pruhov a môže byť dosiahnutá dobrá kvalita povrchu. Aby sa dosiahla kvalita výrobku, je použitý veľký rozsah regulácie teploty segmentového sušiaceho systému. Nakoniec sa uskutočnil veľký počet experimentov na optimalizáciu optimálneho procesu poťahovania a hlavných prevádzkových parametrov výrobnej linky.


PVC pásky na výrobu výrobných liniek automatickým vyprázdňovaním stroj, vypúšťanie rezanie tkanina rám, predohrevu vykurovacie valce, lisovacie koleso spodnej vrstvy stroj, lepidlo sušenie box, spodný rám, plastové chladiace koleso sada, čiarka čepeľ povrchová úprava strojov, sacie stroje, gumové sušenie krabica a rám, plastová súprava chladiacich koliesok, EPC, automatické kalibračné zariadenie, automatický elektronický riadiaci systém, plátno a prenosový systém, strojový a povrchový skladovací kotúč, atď.


Prevádzka výrobnej linky

Pomocou vyššie uvedených výrobných liniek a prevádzkových parametrov je prevádzka nasledovná:

(1) Maximálna mechanická rýchlosť výrobnej linky je 5,0 m / m IN a výrobná rýchlosť je všeobecne 15 m / m I n-35 m / min.

(2) Povlak je potiahnutý kompozitným povlakom s rovnomernosťou plus alebo mínus 0,002 mm.

(3) Systém sušenia je vybavený automatickým regulátorom teploty. Regulačný ventil teploty a regulačný ventil teploty sú riadené PLC. Teplota sušiacej pece je stabilná pri nastavenej teplote.

(4) Prijať automatické AC frekvencie konverzie kontrolný systém na dosiahnutie nepretržitej výroby na zabezpečenie normálnej prevádzky výrobnej linky a konzistentnosť kvality výrobkov.


Dvojica:Ako zistiť kvalitu farebnej pásky Ďalšie:Ako vybrať správnu tlačovú pásku pre vás