Výhody a prevádzkové požiadavky na použitie penových gumových pásov

- May 06, 2019-

Výhody a prevádzkové požiadavky použitia penových pásov

Penová páska použitá v procese má vynikajúce tesniace vlastnosti, ktoré môžu účinne zabrániť uvoľňovaniu plynu a rozprašovaniu do určitej miery, a penová páska má vynikajúcu odolnosť proti deformácii v tlaku a výrobok má dlhotrvajúcu elasticitu a môže účinne zabezpečiť diely. sa získajú. Jeho dlhodobá odolnosť voči nárazom.


Má určitú penovú pásku spomaľujúcu horenie. Neobsahuje toxické látky, nezostáva, neznečisťuje zariadenia a nie je korozívny pre kov. Výrobok môže byť efektívne použitý v rôznych teplotných rozsahoch, od záporných stupňov Celzia až po stupne. ,


Penová páska má počas prevádzky dobrý prienik na povrch. Veľmi ľahko sa viaže počas používania, ľahko sa vyrába, ľahko sa krája, dlhá viskozita celého výrobku, veľká odlupovacia sila, silná počiatočná priľnavosť a dobrá odolnosť voči korózii.


Penová páska musí účinne odstrániť viskózne škvrny od oleja a nečistoty na povrchu predmetu predtým, ako sa vloží a udržiava v suchu. Nepripevňujte ho k stenovému zvuku. Je veľmi vlhký. Napríklad pri montáži objektívu sa odporúča vyčistiť povrch lepidla alkoholom.


Nepriaznivé je lepenie penovej pásky pod 10 ° C pri jej pracovnej teplote. Inak je možné použiť vhodnú vykurovaciu pásku a adhezívny povrch sušiča vlasov. Páska citlivá na tlak sa lepí na najlepší účinok 24 hodín po vložení pasty a páska má byť čo najkompaktnejšia. Preto sú vertikálne ložiská pripevnené k objektom, ako sú zrkadlá, a sú viskózne za obidvoch podmienok, počas prvých 24 hodín úrovne.


Dvojica:Ako si vyrobiť Stretch navíjanie Film Ďalšie:Nový produkt 2019 na trhu