Použitie vodotesnej pásky flex spoločnosti

- May 05, 2019-

Použitie vodotesnej pásky

1: Vodotesná páska je druh samonavíjacieho, dobrého tvaru elektrickej izolácie a vodotesnej tesniacej pásky. Má silnú adhéziu na povrchu a dobrú tepelnú stabilitu. Môže sa použiť na elektrické izolácie a vodotesné tesnenia.

2: Vodotesná páska a PVC páska sa používajú spolu. To môže poskytnúť spoľahlivé vodotesné tesnenie a ochranu izolácie elektrických vedení.

3: vodotesná páska vlastnosti: dobrý tvar pre nepravidelné povrchy, dobrá kompatibilita s rôznymi káblami, self-taviace pásky, široký teplotný rozsah, vynikajúcu odolnosť voči poveternostným vplyvom a vodotesné tesniace vlastnosti. Vynikajúca priľnavosť k medeným, hliníkovým a káblovým plášťom. výkon

4: Použitie vodotesnej pásky : vodotesná ochrana tesnenia pre vodotesné a nadzemné izolované drôtové spoje na základňových staniciach komunikačných zariadení, antény, voyeuristické vodiče atď. a pod motor vedie izolácie 35 KV a nižšie pripojenie zbernice hlavné izolácie, zemné vodotesné tesnenie

5: Aby sa dosiahol najlepší tvar a vodotesný tesniaci účinok, obal by mal najprv odtrhnúť vonkajšiu vrstvu pásky, aby sa chránil plast, a potom natiahnite pásku tak, aby bola tri štvrtiny šírky pred natiahnutím.

6: Po ovinutí stlačte vodotesnú pásku rukou na zakrytom mieste tak, aby bola vrstva pripevnená pevnou vzduchovou medzerou tak, aby mohla byť úplne spojená. Nakoniec, mimo vodotesnej pásky, musia byť prekryté dve vrstvy PVC pásky, aby sa zabezpečila mechanická ochrana.


Dvojica:Identifikácia pásky s vysokou teplotou Ďalšie:Nízka hlučnosť pásky pre menej hluku