Tipy na odstránenie pásky

- Mar 29, 2019-

Tipy na odstránenie značiek pásky

Ak používate lepiacu pásku v každodennom živote, existuje viac, ale keď ju vystavíte, zanecháte stopy po náhodnom odstránení. Je veľmi problematické odstrániť. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu odstrániť zvyšky pásky.

Po prvé, spôsob odstránenia priehľadných lepiacich značiek

1, s použitím gumy, guma na odstránenie stôp transparentného lepidla je veľmi účinná, ale je vhodná len pre malé oblasti stôp.


2, s mokrý uterák, táto metóda môže byť metóda by sme si mysleli, keď sme prvýkrát objavili stopy transparentné lepidlo. Odsadenú oblasť môžeme namočiť vlhkým uterákom a potom ju pomaly utrieť, ale táto metóda je obmedzená na miesta, ktoré sa neboja lepkavosti.


3, s použitím alkoholu na utieranie, predovšetkým použiť túto metódu, musí byť stanovená vopred, kde oblasť, ktorá sa má utrieť, sa nebojí farby, utrite lieh handričkou a pomaly utrite, kým sa zotrie.


4, detergent má tiež účinok odstránenia stôp transparentného lepidla, použitie rovnakých krokov ako iné metódy.


5, obyčajný lak na nechty vodu, pretože chemické zloženie vnútri, takže účinok odstránenie stopy transparentné lepidlo je tiež veľmi dobrá.bopp-jumbo-rfsfoll-tape-for-carton-sealing201707251012370256272Po druhé, obojstranná metóda odstraňovania lepidla

1. Neodstraňujte najprv vrstvu papiera, vyfúknite ju fénom a potom ju odložte.


2. Ak ste zanechali čiernu značku, môžete na svojom dome použiť nejaký biely olej, aby ste na ňom mohli maľovať, potom ho utrite handrou a umyte vodou. Ak doma nemáte olej z bieleho kvetu, môžete ho trieť veterným olejom alebo olejom.


3. Ak je časť pripojená, čierna značka nie je veľká, môžete ju použiť na jej vymazanie. Ak je oblasť veľká, použite bezvodý alkohol, tj priemyselný alkohol, v prilepenej polohe a potom utrite handričkou.


4. Použite suchú handričku pokrytú octom, aby ste pokryli celú stopu. Keď je obojstranná páska úplne mokrá, môžete ju jemne zoškrabať pomocou pravítka.Dvojica:nie Ďalšie:Hlavná funkcia a použitie obojstrannej pásky