Využitie fóliu

- Sep 08, 2017-

Prieťažné stretch fóliezohráva dôležitú úlohu v svet okolo nás. Mnohí spotrebitelia si neuvedomujú, že fóliu zohráva dôležitú úlohu pri poskytovaní a prepravu najviac produkt používať, jedia, displej, a ukladať. Chceli sme pripraviť zoznam produktov zmršťovaciu fóliu sa bežne používa na. To zďaleka nie je úplný zoznam, tam sú tisíce výrobkov, ktoré sú zabalené v fóliu pre prepravu a skladovanie. Minulý rok sme napísal príspevok obežne zmenšiť balené výrobkyvšade okolo vás. Tento príspevok bude podobný, okrem end-user málokedy vidí fóliu, tieto produkty sú zabalené.

Nižšie je uvedený zoznam produktov, ktoré sú zabalené do stretch fólie pre doprave, skladovaní, a niekedy maloobchodný predaj.

1.Paletách boxy-Pravdepodobne najčastejšie a ľahko rozpoznateľné pomocou stretch fólie.  Škatule rôznych veľkostí a hmotnosť súPalletized Boxesčasto paletách a zabalený pomocou stretch fólie.

2.Vedrá –Vedierka farby, kvapalín a drogistického tovaru sú obyčajne zabalené ťažšie nádobe zmršťovaciu fóliu.

3.Drôtené kotúče –Film sa používa na unitize valce spolu a môžu byť použité na zabránenie odvíjanie drôty.

4.Nápoje v plechovkách –Je to veľmi časté použitie na stretch fólie. Náklady sú často ťažké a vysoký, zmršťovaciu fóliu je ideálny pre balenie nápojov. Pivo a soda výrobcovia často používajú vysokorýchlostné stroje zabaliť nápoj paletových nákladov.

5.Clay-Ďalší ťažký produkt často používaný s ťažkým merať zmršťovaciu fóliu.

6.Elektronika-Veľa elektroniky sú svetlejšie ako mnohé ďalšie produkty uvedené. Ľahšie nádobe fóliu možno často znížiť náklady. Ananti statické fóliučasto je skvelá voľba pre elektroniku.

7.Mulč –Mnohé krajinářství a trávnik služby používať ťažké nádobe film zabaliť mulč. Mali sme niektorí zákazníci baliaci materiál na mulčovanie s hrúbkou 150 ga. úsek zábal.

8.Drevo-Používanie spoločností palivového drevaviazaného predaja filmcelý čas zabaliť a unitize dreva zväzkov. Nedávno, mnohí výrobcovia palivového dreva sa začali používať odvetraná palety zábal unitize celý paletových nákladov. Odvetraná zábal umožní vlhkosti uniknúť drevo po je zabalený.

9.Pneumatiky –Paletách a unpalletized pneumatiky sú často zabalené fóliu na zabezpečenie a držať dohromady.

10.Nábytok-Ďalším veľmi obyčajne zabalené položky. Výrobcovia a vplyvní použiť fóliu na ochranu nábytku počas prepravy a skladovania.

11.Skaly-Často zabalené s ťažký rozchod fóliu a oceľové pásky alebopolyesterové pásky.

12.Tehly-Ako skaly, zabalené s ťažkými fóliu s ocele alebo polyesterové pásky.

13.Krmivo/semeno-Paletových nákladov krmív a semien sú často relativity ťažké až veľmi ťažké. Čokoľvek od 80 rozchod film až 150 ga. možno v závislosti od hmotnosti a palety rozmerov.

14.Medicínskeho produktu –Často veľmi ľahkých produktov. Mnohokrát je skvelá voľba pre vopred Prieťažné stretch fólie. Ľahšie dostupnejšie film.

15.Káva –Hromadné a maloobchodné kávy sú často paletizovaný a prepravované do stretch fólie.

16.Živé stromy & rastliny –Skvelá voľba pre použitie s našej odvetraná fóliu. Film umožňuje rastliny a stromy dýchať počas prepravy.

17.Hadice-Viazaného predaja filmu sa často používa okolo konca hadičky držať niekoľko rúrok dohromady.

18.Koberec-Iný výrobok často používa viazaného predaja fóliou. Ručná alebo strojová zväzovanie film sa používa na pomôcť udržať koberec rolls z rozbaľovania.

19.Windows –Každé individuálne okno je zalomený na ochranu počas prepravy k on nainštalovať bod.

20.Fotorámiky –Viazaného predaja film a kartón chrániče rohu práce veľkej chrániť rámov pri preprave a skladovaní.

21.Kniha –Ďalší ťažký paletizovaný produkt, ktorý bežne používa ťažšie merať fóliu.

To je len malý zoznam produktov, ktoré stretch fólie sa používa. Tam sú stovky ďalších produktov, ktoré sa používajú v našom každodennom živote bežne obviazať zmršťovaciu fóliu. Číslo jedna na zozname bol určený na pokrytie rôznych výrobkov. Existujú tisíce výrobkov, ktoré spadajú pod túto kategóriu.Dvojica:Aký je rozdiel medzi HDPE, LLDPE a LDPE? Ďalšie:Požiadavky na proces výroby strečových fólií