Špecifikácie, ceny, vlastnosti pásky kraft papier

- May 27, 2019-

Cena papierovej pásky Kraft

Kraft papierové pásky majú zvyčajne rôzne veľkosti a ceny a cena je iná. Zvyčajne sa cena pohybuje od 1 juan do viac ako 10 juanov, v závislosti od dĺžky, šírky a hrúbky.


Charakteristika kraft papierové pásky

Samolepiaca papierová páska kraft je vyrobená z kraft papiera a potiahnutá akrylovou gumou alebo prírodným kaučukovým lepidlom. Má vodotesnosť, vysokú viskozitu, vysokú pevnosť v ťahu, dobrú retenciu, bez deformácií a stabilnú odolnosť voči poveternostným vplyvom.

Vlhká vodná kraft papierová páska je vyrobená zo sulfátového papiera ako základný materiál a potiahnutá jedlým rastlinným škrobom. Je lepkavý po prechode vodou. Je šetrný k životnému prostrediu a bez znečistenia. Môže recyklovať obnoviteľné zdroje, box proti otvoreniu, vysokú viskozitu a žiadne deformácie. Pre zaistenie dlhodobej viskozity nie je účinná v prípade vlhkosti.


Špecifikácie kraft papierové pásky

Rôzne aplikácie vyžadujú kraft papierové pásky s rôznymi špecifikáciami. Takže, aké sú špecifikácie bežne používaných kraft papierových pások? Hrúbka bežne používaných samolepiacich kraft papierových pások je všeobecne 0,15 mm a šírka je väčšinou 48 mm, 50 mm, 60 mm, 72 mm, atď .; Kraft papierová páska Hrúbka je všeobecne medzi 0,13 a 0,25 mm a šírka je medzi 10 a 1240 mm. Dĺžka kraft papierovej pásky je veľmi náhodná, ale väčšina je 50m. Špeciálna špecifikácia kraft papierové pásky môžu byť tiež prispôsobené na výrobcu, všeobecne to môže spĺňať požiadavky akejkoľvek špecifikácie.

Dvojica:Stretch Film a vývoj História Ďalšie:Druhá časť použitia Stretch fólie