Polyetylénová zmršťovacia fólia - Dodávateľ

- Apr 28, 2019-

Polyetylénová zmršťovacia fólia - Polyetylénová zmršťovacia fólia sa používa na balenie ťažších výrobkov. Polyetylénová zmršťovacia fólia (zviazaná fólia) sa obvykle extruduje na jeden ranu alebo plochý valec. Valce sa používajú na zmenšenie zväzku a zmenšenie tunela.


Bežné použitie polyetylénovej zmršťovacej fólie - balenie je tiež balené vo fólii z polyetylénového zmršťovacieho pásu. Zviazané palivové drevo je obalené polyetylénovou zmršťovacou fóliou. Akákoľvek ťažká škatuľka naplnená drevom, kovom alebo inými ťažkými predmetmi môže byť vystužená polyetylénovou zmršťovacou fóliou.


Nevýhody zmršťovacích fólií z polyetylénu Zmršťovacie fólie z polyetylénu vyžadujú zmršťovací páskovací stroj na efektívne ovládanie výrobku. Zmenšenie páskovacieho stroja so zmršťovacím tunelom môže byť drahé a môže stáť tisíce dolárov. Preto polyetylénová zmršťovacia fólia vyžaduje dlhšie vystavenie teplu úplnému zmršteniu. Film sa zmenšuje v plnom rozsahu. Polyetylénová zmršťovacia fólia má malé zmrštenie 15% alebo menej. Merania produktu sú dôležité na zabezpečenie zakúpenia správnej veľkosti kotúča.

Dodávateľ

Dvojica:Teplom zmrštiteľná fólia - PVC zmršťovacia fólia - PVC tepelne zmršťovacia fólia Ďalšie:Aký je rozdiel medzi PE lepiacou fóliou a iným lepiacim filmom?