Výrobcovia pásov PET obalov

- May 06, 2019-

Pás PET je tiež známy ako plastový pás. Je vyrobený z polyetyléntereftalátu ako hlavnej suroviny. Je to nový typ ekologického obalového materiálu, ktorý sa používa pri výmene oceľových pásov vo svete. Po niekoľkých rokoch bol vývoj nových materiálov úspešný a náklady výrazne poklesli. Používa sa v oceliarskom priemysle. Vláknový priemysel, priemysel ingotov z hliníka, papierenský priemysel, tehelenský priemysel, skrutkový priemysel, tabakový priemysel, elektronický priemysel, textilný priemysel a drevospracujúci priemysel; Ide o nový typ vysoko pevného baliaceho pásu, ktorý nahrádza oceľový pás. V súčasnosti je najpoužívanejším oceľovým pásom na svete.

Špecifikácia: Šírka: 16-25 mm Hrúbka: 0,5-1,2 mm


Jeho vlastnosti sú:

1, vysoká pevnosť: PET obalový materiál je (polyester). Silná odolnosť v ťahu. Oceľový pás v blízkosti rovnakej špecifikácie. Niekoľkokrát to obyčajný plastový pás.

Vysoká húževnatosť: PET baliaci pás má plastové vlastnosti. Má osobitnú flexibilitu. Počas procesu prepravy sa môže predísť rozptýleniu predmetov v dôsledku zlomeniny baliaceho pásu spôsobeného nárazmi. Zabezpečiť bezpečnosť prepravy.

3, bezpečnosť: PET pás nemá ostrú hranu oceľového pásu. Nie je potrebná kombinácia oceľových spôn, žiadne zúbkovanie, problémy s poškriabaním. Zabráni poškodeniu zabaleného predmetu. Pri balení a rozbaľovaní sa prevádzkovateľovi neubližuje. Vyhnite sa všetkým nebezpečným faktorom.

4, prispôsobivosť: PET pás v dôsledku materiálových a výrobných faktorov. Môže byť vhodný pre rôzne klimatické zmeny. Odolnosť voči vysokým teplotám, odolnosť voči vlhkosti. Na rozdiel od oceľového pásu a znečistenia životného prostredia a straty odolnosti proti ťahu. Znížte pevnosť zväzku.

5, ochrana životného prostredia: Vzhľadom k svetelnej kvalite PET pásu, ľahko ovládateľný; Malý objem. Uložiť skladové priestory; Použitá PET páska pre ľahkú recykláciu. Dodržiavanie environmentálnych požiadaviek.

6, krásny typ: oceľový pás bude vystavený vzduchu absorbovať vodu a hrdzu. Priepustnosť hrdze je silná a ľahko kontaminovateľná. PET plastový pás je krásny, nie hrdzavý, priaznivý pre ochranu životného prostredia.

7, teplotná odolnosť: teplota topenia je 260 ° C. Použite nemennú teplotu pod 120 ° C a udržujte napätie dlhú dobu.

Ekonomika: Dĺžka 1 tony oceľového pásu zodpovedá 6 tonám oceľového pásu. Jednotková cena za meter je nižšia ako cena železného pásu. Náklady sú len 60 ton železného pásu.


Dvojica:Ekonomický baliaci pás | Špeciálny baliaci pás pre kartónovú továreň Ďalšie:Ako rozlišovať medzi baliaci pás PP a PET baliaci pás?