Papier Rybár a čo je materiál

- Apr 03, 2019-

Papierový roh (papierový uholník) , známy tiež ako hranová doska, je jedným z najobľúbenejších obalových produktov na svete, ktorý sa používa na nahradenie drevených obalov a iných ťažkých obalových metód. Úžitkový vzor má vlastnosti nízkej ceny, nízkej hmotnosti, pevnosti, požiadaviek na ochranu životného prostredia a podobne. Tiež známy ako papier-ovinutý uhol alebo uhol ochrany doska, hrany doska, uhol papiera, papier uhol ocele, vyrobené z gázy trubice papiera a kravy kartu papier kompletný súbor ochrany uhla stroja, dva konce sú hladké a hladké, tam sú žiadne viditeľné otrepy, a sú kolmé na seba, môže nahradiť 100% recyklácie dreva, je to ideálny nový zelený obalový materiál. Je ľahké recyklovať papierový roh lepidlom rozpustným vo vode ako lepidlo a ideálny výrobok na ochranu životného prostredia .


1.Poskytovať pevné obaly pre prepravu palet.

Ochranný kryt papiera môže chrániť hrany a rohy akéhokoľvek tovaru namontovaného na palete a používa sa v spojení s baliacim pásom (alebo krabicovou fóliou), aby sa pôvodne voľné kartóny, dosky, kovové rúrky, elektronické súčiastky a iné komponenty položky do pevného celku, Zabránenie nakloneniu a zrúteniu tovaru. Ďalšou výhodou ochrany papiera roh je, že je veľmi pohodlné rozbaliť, ak ste odrezať baliaci pás alebo box fólie.


2.Predchádzanie vonkajším škodám.


Ak sa používa papierový uhol iba na ochranu povrchu a nie je potrebné ho spevniť, hrúbka 3 mm sa dá určiť podľa veľkosti uhla, aby sa znížili náklady, môžete tiež použiť malý roh ochrana, pretože baliaci pás je príliš tesný.3. Zvýšte stohovací tlak na kartóny.  

Umiestnenie rohu papiera na štyri rohy kartónu môže zvýšiť pevnosť kartónu v stohovaní, pôsobiť ako nárazník v prípade vonkajšieho nárazu a skladať kartón spolu bez toho, aby sa obsah vytlačil vo vnútri.

Dvojica:nie Ďalšie:výrobca papierových uhlov