výrobca papierových uhlov

- Apr 18, 2019-

Papierový uholník , známy tiež ako hranová doska , je jedným z najobľúbenejších obalových produktov na svete, ktorý nahrádza drevené obaly a iné objemné baliace metódy. Má vlastnosti nízkej ceny, nízkej hmotnosti, pevnosti a požiadaviek na ochranu životného prostredia. Tiež známy ako uhol papiera alebo rohová papierová doska, hranová doska, uhlový papier, oceľ s uhlom papiera, rúrkový papier a lepenka z hovädzieho dobytka sú tvarované a lisované súpravou uhlových chráničov. Konce sú hladké a ploché, bez viditeľných otrepov a sú kolmé na seba. Môže nahradiť 100% recykláciu dreva a je ideálnym novým zeleným obalovým materiálom. Rohy papiera s vodou rozpustným lepidlom ako spojivom sa ľahko recyklujú, čím sa stávajú ideálnym produktom šetrným k životnému prostrediu.


Papierový roh chráni akýkoľvek náklad umiestnený na palete. Používa sa spolu s páskovaním (alebo zviazanou membránou) na výrobu pôvodných voľných a roztrieštených kartónov, dosiek, kovových rúrok, elektronických súčiastok a ďalších predmetov. Celkovo zabránite nakláňaniu a zrúteniu tovaru. Ďalšou veľkou výhodou papierového rohu je, že je veľmi pohodlné rozbaliť, odrezať popruh alebo krabicovú fóliu.


Ak sa papierový roh používa len na ochranu povrchu a nepotrebuje vystuženie, hrúbka môže byť 3 mm. Veľkosť môže byť určená podľa veľkosti rohu. Aby sa znížili náklady, môže sa na ochranu popruhu použiť aj určitá ochrana s malým uhlom. Tesné rohy sú poškodené.

※ Zvýšte stohovací tlak kartónu

Umiestnením papierových rohov na štyri rohy kartónu môže zvýšiť stohovaciu pevnosť kartónu, odpruženie pri vystavení vonkajšiemu nárazu a stohovanie kartónov bez stlačenia obsahu.


Dvojica:Papier Rybár a čo je materiál Ďalšie:Prečo potrebujeme používať papierové rohy namiesto kvalitnej a nízkej ceny?