Nízka hlučnosť pásky pre menej hluku

- Apr 26, 2019-


Nízka hlučnosť pásky pre menej hluku

Páska s nízkou hlučnosťou je ideálna pre veľkoobjemové baliace prostredie a pracoviská, kde sa vyžaduje minimálny hluk. Je známe, že tieto pásky poskytujú vynikajúcu priľnavosť a spoľahlivé vlastnosti, najmä pokiaľ ide o tesnenie kartónov a balíkov hlavne na prepravu na dlhé vzdialenosti.

Sú k dispozícii v rôznych farbách (vrátane hnedej a čírej) av rôznych veľkostiach kotúčov, podložených lepidlom na vodnej báze, ktoré pracuje efektívne pri nízkych a vysokých teplotách.

Väčšina pások s nízkou hlučnosťou je nákladovo efektívna a najlepšia alternatíva k vinylovým páskam. Sú tiež šetrné k životnému prostrediu, čo z nich robí najlepšiu voľbu.

Hluk v rušnom pracovnom prostredí môže byť skutočným problémom. Hluk môže nepriaznivo ovplyvniť hybnosť pracovníkov, ako aj ich koncentráciu v rušnom sklade alebo baliarni. Preto je dôležité zabezpečiť priateľské pracovné prostredie. Nízke lepiace pásky poskytujú nielen lepšiu priľnavosť, že tesniace krabice a kartóny sú pevne uzavreté, ale tiež zabezpečujú skromné pracovné prostredie bez hluku z dávkovačov.

Sú prevažne polyetylénovej povahy a poskytnú najlepšie riešenie požiadaviek na balenie. Sú ľahko použiteľné pásky s pomocou rezačky alebo nožnice. Pre najrýchlejšie a najkrajšie rezy je však možné použiť dávkovač s páskou alebo pracovnú plochu. Sú odolné a tvrdé pásky, ktoré poskytujú vysokú odolnosť voči nečistotám a vlhkosti.

Ďalšie vlastnosti nízkohlukových lepiacich pások zahŕňajú; sú nerozťažné, nevyžadujú lamináciu, sú hladké a majú čistý povrch. Nízkošumové pásky majú tiež silné adhézne vlastnosti, sú odolné a ľahké (teda prenosné), majú vysokú pevnosť v ťahu, majú silné vlastnosti proti ťahu, sú netoxické, šetrné k životnému prostrediu, prichádzajú vo vysokej kvalite a sú tiež tlačiteľné. Široká škála výberu pások s nízkou hlučnosťou, pokiaľ ide o farbu a dĺžku, vyhovuje vašim potrebám.

S použitím ručného ľahkého dávkovača sa tieto tesniace pásky veľmi ľahko používajú. Majú širokú škálu aplikácií vrátane lepenia kartónov s automatickými strojmi, darčekové balenie, páskovanie, zväzovanie a môžu byť tiež použité ako ozdobné chrániče. Oni sú široko používané v preprave výrobkov, sú najideálnejšie pásky pre lepenie kartónov, paliet a merchandises. Nízkošumové pásky tiež vynikajúco pracujú v strojových aj ručných aplikáciách.

Okrem nízkych hlukových výhod získate veľa rokov (viac ako desať rokov) skvelých skúseností s lepiacou páskou s nízkou hlučnosťou. Veľkosti sú vhodné pre všetky potreby zákazníkov, vlastnosť tlačového loga tejto pásky tiež umožňuje zákazníkom umiestniť svoje značky na kartóny. Počas výroby a po nej tiež prechádzajú prísnymi postupmi kontroly kvality. Nízkošumové pásky sú skvelou voľbou pre poštové miestnosti a ideálne pre veľkoobjemové balenie.

Ostatné vlastnosti pásky s nízkou hlučnosťou zahŕňajú; má tiché odvíjanie, žiadnu delamináciu fólie, silu odvíjania svetla a stabilnú kvalitu. Vždy sa uistite, že páska je udržiavaná pri nízkych teplotách, aby sa zabezpečilo, že sa nebude znižovať hlučnosť. Skladovacia teplota medzi 15 a 30 stupňami je dosť dobrá.

Dvojica:Použitie vodotesnej pásky flex spoločnosti Ďalšie:História lepiacej pásky