Vysokokvalitný predajca obalového obalu

Vysokokvalitný predajca obalového obalu

Shenzhen Chengxing Balenie & Material Co, Ltd je jedným z najlepších výrobcov PVC prilbu filmu, vitajte na dovoz lacné PVC prilba film z našej továrne. Rýchle detaily Materiál: LLDPE Typ: Stretch Film Použitie: Balenie film Charakteristika: Tvrdosť vlhkosti Dôkaz: Mäkké spracovanie Typ: Casting ...

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Názov produktu: Plniaci film

Značka: Chenxing

Materiál: PE / PVC

Špecifikácia: 300 mm * 10mic * 0,083 kg * 0,1 kg

Dĺžka: 30M

GW: 0,183 kg

NW: 0,083 kg


popis

Môže byť použitý v mikrovlnných rúrach a chladničkách: pri extrémnych teplotách sa neroztaví ani neroztrhne. Zabalené mrazené potraviny je možné okamžite rozmraziť alebo znovu ohriať v mikrovlnnej rúre.

Jednoduché použitie a jednoduché použitie: utesnite akýkoľvek povrch vrátane platní, skla alebo keramiky. Vzhľadom na hromadnú elasticitu fólie je ľahké roztiahnuť a utesniť akúkoľvek nádobu na potraviny.

Čerstvé produkty na zvlhčenie: Obal má správnu priepustnosť plynu a vodných pár, čo môže spomaliť dýchanie ovocia a zeleniny, aby sa zabránilo dehydratácii.

Udržujte ju v čerstvom stave, zachovávajte chuť čerstvého jedla a pôsobte ako druhá vrstva kožnej bariéry na predĺženie trvanlivosti čerstvých potravín. Udržujte vlhkosť vo vnútri jedla pri zachovaní čerstvej chuti a farby.

Vylepšené vykresľovanie: vykazuje vysokú transparentnosť a lesklý vzhľad. To pomáha zlepšiť vizuálnu prezentáciu jedla, čo robí potraviny čerstvým vzhľadom a zabezpečuje najlepšie vyzerajúce produkty.

Cenovo efektívne: S použitím vyspelých výrobných technológií a vysokokvalitných surovín z celého sveta je to tenký a odolný film, ktorý je mimoriadne nákladovo efektívny v porovnaní s ostatnými poprednými výrobcami.

Dvojica:Rozbaliť distribútor obalového obalu Ďalšie:PE predajca obalového obalu

Vyšetrovanie