PE predajca obalového obalu

PE predajca obalového obalu

Shenzhen Chengxing Balenie & Material Co, Ltd je jedným z najlepších výrobcov PE priľnavých filmov, vitajte na dovoz lacné PE drží film z našej továrni. Rýchle detaily Materiál: PE Typ: Stretch Film Použitie: Lemovanie Film Charakteristika: Vlhkosť Dôkaz Tvrdosť: Mäkký typ spracovania: Odlievanie Priehľadnosť: ...

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

produktový manuál:

Konzervačná fólia PE spĺňa hygienické normy pre náradie, nádoby a obaly.

Vlastnosti materiálu:

1. Sanitárna bezpečnosť: Konzervačná látka PE fólia spĺňa národné normy pre hygienu potravín a je vhodná pre rôzne balenie potravín.

2. Lesklý a transparentný: transparentnosť a lesk čerstvého PE fólie sú dobré a hodnota produktu sa zlepšuje.

3. Vlastnosť proti hmle: Keď je potravina obsahujúca vlhkosť balená v obyčajnej fólii a povrch je ľahko kondenzovať vodné kvapôčky, je hmla, čo má za následok slabú priehľadnosť a potraviny podliehajúce skaze. Protifukčný účinok čerstvého PE filmu je dobrý a kvapôčky vody sa môžu automaticky rozptýliť. Udržujte obal s dobrou transparentnosťou a zabezpečte čerstvosť jedla.

4. Odolnosť voči chladu: čerstvá PE fólia má vynikajúcu odolnosť proti chladu a môže udržiavať dobrú mäkkosť aj pri chladení pri nízkej teplote.

5. Použiteľnosť balenia: Keďže čerstvá PE fólia má dobrú mäkkosť a správnu priľnavosť, môže byť po použití úplne pripojená k obalu.


Použitie produktu

1. Domáce čerstvé PE fólie: hlavne pre domáce potraviny, ako je chladenie, mrazenie a iné obaly.

2. Konzervačná fólia na balenie potravín PE: hlavne na balenie zeleniny, ovocia, mäsa, morských plodov a iných potravín.

Dvojica:Vysokokvalitný predajca obalového obalu Ďalšie:nie

Vyšetrovanie