Rozbaliť distribútor obalového obalu

Rozbaliť distribútor obalového obalu

Shenzhen Chengxing Balenie & Material Co, Ltd je jedným z najlepších výrobcov PVC prilbu filmu, vitajte na dovoz lacné PVC prilba film z našej továrne. Rýchle detaily Materiál: LLDPE Typ: Stretch Film Použitie: Balenie film Charakteristika: Tvrdosť vlhkosti Dôkaz: Mäkké spracovanie Typ: Casting ...

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

funkcie:

Môžu byť použité v mikrovlnných rúrach a chladničkách: pri extrémnych teplotách sa neroztaví ani neroztrhne. Mrazené potraviny zabalené v PE môžu byť okamžite rozmrazené alebo ohrievané v mikrovlnnej rúre.

Jednoduché použitie: Uzatvárací zábal PE uzatvára akýkoľvek povrch vrátane platní, skla alebo keramiky. Vzhľadom na hromadnú elasticitu fólie je ľahké roztiahnuť a utesniť akúkoľvek nádobu na potraviny.

Udržujte čerstvé produkty hydratované: PE závesný obal má správnu priepustnosť plynu a vodnej pary na spomalenie dýchania ovocia a zeleniny, aby sa zabránilo dehydratácii.

Udržujte sviežosť a zachovávajte chuť čerstvých potravín: PE CLING WRAP je ako druhá vrstva kožnej bariéry, ktorá predlžuje trvanlivosť čerstvých potravín. Zachováva vlhkosť v potravinách, pričom zachováva čerstvú chuť a farbu.

Vylepšený displej: PE fólia má vysokú transparentnosť a lesklý vzhľad vo svojich filmoch. To pomáha zlepšiť vizuálnu prezentáciu jedla. M balenie prináša jedlo svieži a zaisťuje najlepšie vyzerajúce produkty.

Hygiena: Poskytuje sterilnú a hygienickú bariéru, aby sa zabránilo zápachu a baktériám. Uistite sa, že mikrovlnná rúra alebo chladnička nerozkladajú a chráni jedlo pred čistením.

Dvojica:PE baliace fólie mäkké priehľadné Ďalšie:Vysokokvalitný predajca obalového obalu

Vyšetrovanie